[Stunts]

by Broderbund Software


Realizace soutěže

Soutěž jako taková zatím ještě nemá mnoho účastníků a čeká na vaše zapojení. Dokud soutěž nenabyde větších rozměrů, tak se bude realizovat přes e-mail. Pokud se chcete soutěže zúčastnit, tak musíte striktně dodržovat pravidla uvedená v následujícím odstavci.Pravidla soutěže

Do soutěže se přihlašujete automaticky zasláním mailu na stunts@dragon.cz. Váš mail musí obsahovat attachment v podobě komprimovaného souboru ve formátu ZIP. Tento zkomprimovaný fajl musí obsahovat tři soubory: *.hig, *.trk, *.rpl. V "hig"-u se nachází tabulka výsledků, "trk" je vlastní trať a "rpl" je vaše uložená jízda, se kterou jste se umístili v tabulce výsledků. Dále bychom uvítali, kdyby váš mail obsahoval tyto údaje: vaše jméno, přibližnout dobu vašeho ježdění Stunts, druh řazení, které používáte (automatické/manuální).
Pokud tedy zašlete zmíněný mail, obsahující vše předepsané, výsledek vaší jízdy bude zařazen na stránku výsledků. Pak každý, kdo bude mít o danou trať zájem, může si ji stáhnout, zajet a zaslat svůj výsledek.

Tato pravidla časem a vývojem soutěže zřejmě doznají určitých změn.
[Upravuje se] Tato stránka se upravuje.

Zpět na hlavní stránku.


(c) 1998 Stunts Lovers, All Rights Reserved